Tworzenie stron internetowych


Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych (serwisów www) dla firm, marek i instytucji.

Siedziba naszej agencji interaktywnej znajduje się w Katowicach (woj. śląskie). Projektowanie stron internetowych, e-marketing, analityka internetowa to jednak usługi, które z powodzeniem świadczymy dla klientów z całej Polski.

tworzenie stron internetowych

Od początku działalności mieliśmy okazję wykonać ponad 250 serwisów www. Stale się rozwijamy, aby proponować nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania tworzone zgodnie z panującymi trendami.

Zobacz nasze realizacje ⇢

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Współpracę i proces tworzenia strony internetowej dzielimy się na kilka etapów.

Sprawdź cenę - wypełnij formularz

Przebieg współpracy - etapy tworzenia strony internetowej


analiza potrzeb klienta

Analiza potrzeb klienta

Zaprojektowanie i wykonanie serwisu internetowego funkcjonalnego zarówno dla odwiedzających go osób, jak i jego administratorów wymaga od nas dobrego poznania specyfiki działalności naszych klientów.

Na tym etapie zadajemy dużo pytań, uważnie wsłuchujemy się w oczekiwania oraz dyskutujemy o możliwościach stworzenia efektywnych i rozwojowych narzędzi ułatwiających prowadzenie działań marketingowych i komunikacji za pośrednictwem nowego serwisu internetowego.

Szczególnie na tym etapie cenimy sobie możliwość osobistego spotkania.

koncepcja strony www

Przedstawienie koncepcji

Na podstawie zebranych informacji i przedstawionych wcześniej założeń przedstawiamy nasze pomysły na nowy serwis www - zawartość strony głównej, kategorie podstron, nawigowanie.

Wspólnie z klientem identyfikujemy mocne strony jego działalności i opracowujemy sposoby odpowiedniego zaprezentowania ich na stronie internetowej.

projekt graficzny strony www

Tworzenie projektu graficznego strony internetowej

Tworzymy projekt graficzny strony internetowej - spójny z dotychczasową identyfikacją wizualną firmy, marki lub instytucji. Uwzględniamy sugerowaną estetykę, kolorystykę i użyteczność serwisu www - wygodę nawigacji, szybkość odnajdywania najistotniejszych informacji, prędkość wczytywania strony.

Standardem jest dostosowanie strony do urządzeń mobilnych - wszystkie tworzone przez nas serwisy www są w pełni responsywne.

Projekt możemy dostosować także do standardów WCAG 2.1 - wytycznych dla dostępności treści internetowych.

kodowanie serwisu internetowego

Prace programistyczne - kodowanie serwisu www

Wykonany projekt graficzny strony www przenosimy na kod HTML, CSS, JS. Na tym etapie projekt graficzny zmienia swoją postać w bardziej zrozumiałą dla przeglądarek internetowych.

Wdrażamy i dostosowujemy autorski system zarządzania treścią serwisu www, który umożliwia jego administratorom wprowadzanie zmian (np.: edycję stron, aktualności, galerii zdjęć, dodawanie plików).

Ten etap kończy się prezentacją działającego serwisu internetowego na naszym serwerze.

wdrażenie serwisu www

Wdrożenie serwisu www na docelowym serwerze

Po zapoznaniu się funkcjonowaniem nowego serwisu www i uzyskaniem akceptacji od Klienta, instalujemy serwis na docelowym serwerze. Pomagamy także w rejestracji i właściwej konfiguracji usług hostingowych, w tym w wyborze odpowiedniej pod kątem marketingowym domeny.

Szukasz rozwiązań dla Twojej firmy?

Strony www z CMS - systemem zarządzania treścią


Posiadamy autorski system zarządzania treścią (CMS) umożliwiający samodzielną edycję zawartości serwisu www. Dbamy o szybkość jego działania i intuicyjność obsługi, tak aby rola administratora firmowej strony mogła zostać powierzona każdemu pracownikowi - bez wcześniejszego doświadczenia w obsłudze tego typu systemów.

cms

Zmiana treści, publikacja aktualności, dodawanie nowych zdjęć w galeriach czy tworzenie katalogu produktów na stronie to tylko część możliwości, jakie daje nasz CMS.

System jest w pełni responsywny, co oznacza, że zmiany na stronie możesz w wygodny sposób wprowadzać także z telefonu.

Współpraca z naszą agencją - stwórzmy razem stronę www dla Twojej firmy


Dobrze zaprojektowany i wykonany serwis internetowy stanowi istotny element działań promocyjnych w Sieci. Jako firma działająca w obszarze e-marketingu pomagamy w tworzeniu kampanii linków sponsorowanych oraz pozycjonowaniu stron w wynikach wyszukiwania.

We współpracy stawiamy na elastyczność i przejrzystość warunków.

Szukasz sprawdzonej firmy, które w sposób kompleksowy zajmie się dla Twojej firmy wykonaniem serwisu www?

skontaktuj się z nami ⇢

Często zadawane pytania


1.

Ile kosztuje wykonanie strony internetowej?

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Koszt wykonania strony internetowej obliczany jest na podstawie uzgodnionych wymagań w stosunku do funkcjonalności tworzonego serwisu, jego elementów graficznych oraz efektów wizualnych.

2.

Czy mogę samodzielnie zmieniać treści lub dodawać zdjęcia na stronie?

Tworzone przez na serwisy www posiadają CMS - system zarządzania treścią, który daje możliwość szybkiej, samodzielnej edycji zawartości strony www. Zarządzenie serwisem obejmuje m.in.: edycję teksów, dodawanie zdjęć w galeriach, załączanie dokumentów tekstowych. W ramach wdrożenia serwisu internetowego zapewniamy szkolenie z obsługi CMS.

3.

Czy tworzycie teksty na strony internetowe?

Wiemy, że pisanie tekstów na stronę internetową nierzadko stanowi wyzwanie. W ramach kompleksowej obsługi redagujemy treści na tworzone przez nas strony internetowe. Ten temat poruszamy zwykle podczas uzgadniania zakresu naszych usług.

4.

Czy zajmujecie się pozycjonowaniem stron www?

Tworzymy strony internetowe, które stanowią solidną podstawę do dalszych działań związanych promocją firmy w Sieci. Jako agencja interaktywna zajmujemy się pozycjonowaniem stron www oraz prowadzeniem kampanii linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania.

5.

Czy zapewniacie obsługę tworzonych stron internetowych?

Często wykonanie serwisu internetowego to dla nas początek długofalowej relacji z klientem. Rozwój działalności niejednokrotnie pociąga za sobą konieczność wprowadzania bardziej zaawansowanych modyfikacji na firmowej stronie www. Współpraca w tym zakresie może się opierać na osobnych, indywidualnie wycenianych zleceniach lub przybrać formę stałej umowy.

Masz pytania dotyczące naszej oferty?