E-marketing - pozycjonowanie, kampanie linków sponsorowanych


Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie pozycjonowania oraz kampanii linków sponsorowanych.

Fundamentem naszych działań jest wnikliwa analiza potrzeb Klienta oraz opracowanie strategii marketingowej spójnej ze strategią jego rozwoju. Dobieramy i tworzymy najbardziej efektywne rozwiązania marketingu internetowego.

e-marketing

Wdrażana przez nas analityka internetowa umożliwia pomiar parametrów, mających bezpośrednie przełożenie na realizację celów biznesowych naszych klientów.

Optymalizujemy serwisy i sklepy internetowe zarówno pod kątem SEO, jak i efektywności kampanii reklamowych.

Wdrażamy rozwiązania zapewniające mierzalność efektów działań e-marketingowych.

Pozycjonowanie stron internetowych


Właściwe pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarkach pozwala dotrzeć do większej liczby użytkowników poszukujących konkretnych produktów czy usług.

W ramach oferowanego przez nas pozycjonowania sporządzamy dokładną analizę serwisu pod kątem zgodności jego budowy z wytycznymi wyszukiwarki. Biorąc pod uwagę wyznaczone cele procesu pozycjonowania oraz wynik badania działań konkurencji, przygotowujemy strategię dla danego serwisu internetowego.

Dzięki pozycjonowaniu serwis jest odwiedzany przez internautów, którzy świadomie zapoznają się z informacjami wskazanymi za pośrednictwem wyszukiwarki. Witryna, zajmująca w wynikach wyszukiwania wysoką pozycję, jest odbierana jako wiarygodne źródło informacji.

Kampanie linków sponsorowanych


Reklama w wyszukiwarce Google wyświetlana jest w sąsiedztwie naturalnych wyników wyszukiwania. Stanowi ona jedną z odpowiedzi na zapytania internautów, którzy poszukują konkretnych usług lub produktów.

Reklamy w postaci tekstowej, graficznej oraz plików wideo wyświetlane są także w licznych serwisach internetowych - od największych portali (np.: onet.pl, interia.pl) poprzez usługi Google (np.: GMAIL, YouTube) po tysiące mniejszych witryn o zróżnicowanej tematyce.

Naszym klientom proponujemy pełną i profesjonalną obsługę kampanii PPC. Pomagamy precyzyjne określić cele kampanii oraz przygotowujemy spójną strategię ich realizacji. Nadzorowane przez nas kampanie są na bieżąco optymalizowane, aby jak najlepiej wykorzystać budżety przeznaczane na reklamę.

Szukasz rozwiązań dla Twojej firmy?